kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Firma: Zakład produkcyjny miejsce pracy: Mosina

Ogłoszenie numer: 6194508, z dnia 2021-12-15

Jesteśmy zakładem zajmującym się produkcją.

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Mosina

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna księgowość, KPiR (zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym).
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji.
  • Prowadzenie ewidencji VAT, sporządzanie deklaracji VAT i JPK.
  • Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, PIT oraz sporządzanie zeznań rocznych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie deklaracji PFRON.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS,US,GUS oraz z bankami.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego/ej.
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-12-2021
Wyświetleń: 187