kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: getsix Poznań Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

getsix® jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczącym również usługi w zakresie szeroko pojętego consultingu, controllingu oraz usługi informatyczne. Do naszego doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników naszych Klientów (na podstawie umów o pracę, cywilno-prawnych, uchwał)
  • Administrowanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej
  • Współpraca oraz sporządzanie deklaracji na potrzeby takich instytucji, jak: PIP, ZUS, US, GUS, PFRON
  • Rozliczanie i kontrola czasu pracy
  • Przygotowywanie zaświadczeń, zestawień i raportów na potrzeby naszych Klientów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac min. 3 lata
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
Mile widziana:
  • Znajomość języków obcych
  • Znajomość MS Dynamics NAV
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet indywidualnych świadczeń medycznych
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Perspektywę dalszego rozwoju
Please remember to enter the following clause: I hereby give consent for my personal data included in my offer to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2014, item 1182 with further amendments).