kandydatów

Etat Kontroler Jakości

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Poznań
Wymagamy:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet oprogramowania Office),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, sumienność, komunikatywność,
  • mile widziana znajomość procesów produkcji opakowań (tektura lita, zadruk offsetowy),
  • mile widziana znajomość wymogów branży opakowaniowej pod kątem spożywczym,
  • prawo jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
  • dokonywanie losowej kontroli na podstawie pobieranych próbek na różnych etapach procesu produkcyjnego,
  • pobieranie próbek do analiz,
  • wystawianie świadectw wyrobów gotowych,
  • tworzenie wzorników kolorystycznych,
  • zwalnianie produktu gotowego do wysyłki,
  • sporządzanie raportów do znalezionych nieprawidłowości,
  • ścisła współpraca z działem technologii, działem handlowym oraz produkcją,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.