kandydatów

Etat Asystent/ka działu kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystent/ka działu kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6331
OBOWIĄZKI:

REKRUTOWANIE PRACOWNIKÓW ZAGRANICZNYCH, KONTAKT Z PRACOWNIKAMI W J. UKRAIŃSKIM, ANGIELSKIM, RUMUŃSKIM, ROSYJSKIM I POLSKIM, POMOC BIUROWA W DZIALE KADR, PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, WPROWADZANIE DANYCH ORAZ ICH AKTUALIZACJA W PROGRAMIE KADROWO-PŁACOWYM, ZAMIESZCZANIE OGŁOSZEŃ NA PORTALACH REKRUTACYJNYCH , SOCIAL MEDIA, GAZETY, TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW Z J.POLSKIEGO NA ROSYJSKI, UKRAIŃSKI, RUMUŃSKI, OBŁUGA PROGRAMU KADROWO-PŁACOWEGO WAPRO GANG, ZATRUDNIANIE PRACOWNIKÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rumuński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: JĘZYK ROSYJSKI - biegła znajomość
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFFICE (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ j. polskiego w mowie i piśmie. ADMINISTRACJA KADROWA Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 075,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu