Etat Księgowy w dziale księgowości ds. należnosci ; accounts receivable accountant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Księgowy w dziale księgowości ds. należnosci ; accounts receivable accountant
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6320
OBOWIĄZKI:

Zapewnienie zgodności z regulacjami wewnętrznymi, umowami o poziomie świadczonych usług i ustawodawstwem zewnętrznym; Prawidłowe oraz terminowe przeprocesowanie zadań związanych z działem księgowości ds. należności; Zarządzanie oraz budowanie relacji z interesariuszami; uczestnictwo w zadaniach dotyczących zamkniecia miesiąca; Przygotowanie oraz sprawdzanie poprawności dokumentów dla audytu; udział w audytach grupowych; procesowanie złozonych zadań przekazywanych przez przełożonego; szkolenie pracowników na najniższych szczeblach; wysyłanie monitów; ściąganie należności otwartych pozycji oraz zarządzanie zaległościami; wyciaganie i przygotowywanie raportów z zaległościami i według zgłoszeń oraz zapewnienie prawidłowego i odpowiedniego komentarza w każdej sprawie; zapewnienie terminowej kompletności tygodniowych raportów FD.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku - wymagane

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe mile widziana ekonomia, księgowość lub pokrewne. Minimum 1.5 roku doświadczenia zawodowego w księgowości ds. należności. SZeroka wiedza dotycząca struktury procesów ds. należności; znajomość programów księgowych. ZNajomość j. rosyjskiego wyłącznie ze słownictwem specjalistycznym-praca na rynek rosyjskojęzyczny. Dodatkowo: doświadczenie we wspópracy w międzynarodowym środowisku, doświadczenie w branży centrów usług księgowych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu