kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. planowania finansowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy specjalista ds. planowania finansowego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6330
OBOWIĄZKI:
współpraca z działem finansowym i innymi kolegami w przydzielonym kraju, aby tworzyć prognozy, planować i aktualizować dane, odpowiedzialność za przygotowanie miesięcznej prognozy wydatków operacyjnych oraz reklamy i promocji, odpowiedzialność za tworzenie , aktualizację i utrzymanie modeli finansowych w celu zapewnienia szczegółowych miesięcznych i kwartalnych prognoz dla rynku, porównywanie i komentowanie prognoz z budżetami i prognozami z poprzednich miesięcy, wykonywanie analizy wariacji i komentowanie wyników, zalecając usprawnienia na przyszłość, budowanie zespołu finansowego opartego na poczuciu przynależności osób z różnych regionów geograficznych oraz prowadzenie przydzielonego rynku do zdefiniowanych standardowych sposobów pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: EXCEL - poziom zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w zakresie finansów, księgowości, biznesu lub pokrewnej specjalizacji, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, raportowanie, kontroling finansowy, znajomość systemu SAP ( plus innych systemów np. Oracle,Hyperion), planowanie biznesowe, budżetowe, wspieranie biznesu, IFRS,GAAP, certyfikat ACCA

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu