kandydatów

Etat Kasjer-sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6288
OBOWIĄZKI:
Dbanie o poprawne saldo kasy, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty, obsługa klientów, doradzanie im w kwestii, wyboru określonych produktów, dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy, dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość (sprawdzanie dat ważności) oraz, prawidłowe oznaczenie cen, sprawdzanie dowodu tożsamości w przypadku sprzedaży alkoholu i papierosów młodym osobom, przyjmowanie zwrotów .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: znajomość jezyków obcych
Uprawnienia: obsługa klienta w handlu detalicznym z obsługą kas fiskalnych - sprzedawca
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Mile widziane: znajomość j. ukraińskiego, j. rosyjskiego na poziomie C1. Praca na terenie Poznania oraz w okolicach.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu