Etat Wychowawca/socjoterapeuta w świetlicy socjoterapeutycznej borówki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Wychowawca/socjoterapeuta w świetlicy socjoterapeutycznej borówki
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6257
OBOWIĄZKI:
realizacja planów działania świetlicy, prowadzenie socjoterapii, zapewnienie wychowankom świetlicy opieki, pomoc w nauce, organizacja czasu wolnego, zabaw i zajęć sportowych oraz rozwój zaintersowań uczestników świetlicy, stała, systematyczna współpraca z rodziną dziecka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: zaangażowanie

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne, inny kierunek, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, umiejętność prowadzenia zajęć grupowych, umiejętności komunikacyjne, uprawnienia do prowadzenia socjoterapii, mile widziana aktualna książeczka Sanepid, znajomość ustawy o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej, praca w godz. 15.00-19.00, okres wakacyjny - 10.00-14.00

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 759,08 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu