kandydatów

Etat Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Firma: FAM Sp z o.o. miejsce pracy: Oborniki

FAM Sp. z o. o., specjalizująca się w branży cynkowniczej, zatrudni osoby na stanowisko:

Kierownik Zmiany Produkcyjnej
Miejsce pracy: Oborniki
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość wpływu na funkcjonowanie i rozwój zakładu
  • interesujące projekty, ciekawe wyzwania
  • możliwość rozwoju zawodowego
Zadania:
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • zarządzania kosztami: odpowiedzialność za budżet, monitoring kosztów produkcyjnych
  • podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego
  • kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji, analiza wyników i wprowadzanie niezbędnych usprawnień
  • nadzorowanie polityki cenowej i zakupowej
  • przestrzeganie dyscypliny finansowo-księgowej w podległym Zakładzie
  • nawiązywanie kontaktów i negocjowanie warunków współpracy ze strategicznymi klientami i dostawcami
  • prowadzenie sprawozdawczości i raportowanie planowanych i przeprowadzanych działań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lat doświadczenia w kierowaniu zakładem produkcyjnym lub usługowym
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w zakresie planowania oraz realizacji planów produkcyjnych
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru zarządzania jakością
  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.