kandydatów

Etat Konstruktor Mechanik

Firma: Rywal-RHC sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Ich potencjał jest naszą największą siłą. Dzięki naszym pracownikom jesteśmy liderem na rynku urządzeń i materiałów spawalniczych oraz szlifierskich. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Konstruktor Mechanik
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: INT/11-2021/KMTR
Twój zakres obowiązków
  • wyszukiwanie najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych
  • kalkulacja rozwiązań i wyszukiwania najkorzystniejszych ofert
  • przygotowywanie rysunków do ofert
  • przygotowanie rysunków wykonawczych
  • tworzenie dokumentacji dla użytkownika
  • uruchamianie urządzeń na warsztacie
Nasze wymagania
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • stażu pracy na podobnym stanowisku min. 1-2 lata
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • sprawnej obsługi 3D Solid Works, Autocad oraz MS Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • samodzielności w działaniu, kreatywności i zaangażowania
Mile widziane
  • mile widziane uprawnienia SEP
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • karta MultiSport
  • kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • szkolenia dla pracowników
  • kawa bez limitu :)

www.facebook.com/rywalrhc
www.instagram.com/spawanie_rywal_rhc
www.rywal.com.pl