kandydatów

Etat Stylistka paznokci

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5554
OBOWIĄZKI:

Stylizacja paznokci rąk, dbanie o estetykę dłoni i paznokci, zabiegi pielęgnacyjne na paznokciach takie jak: zmycie poprzedniego lakieru, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zbędnego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, malowanie i zdobienie paznokci, rekonstrukcja paznokci; pedicure; utrzymanie czystości na stanowisku pracy; profesjonalna obsługa klientów, umawianie wizyt

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

Stylizacja paznokci rąk, pedicure, dbanie o estetykę dłoni i paznokci, wysoka higiena pracy. Mile widziana znajomość j. rosyjskiego na poziomie A1.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu