kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Psycholog
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6015
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie badań psychologicznych służących poznaniu i ocenie posczególnych wychowanków,- sporzadzanie diagnozy psychofizycznej dziecka przyjetego do placówki oraz opracowywanie diagnoz, opinii dotyczących rozwoju dziecka podczas jego pobytu w placówce,-konstruowanie opinii o wychowankach na potrzeby Sądu i innych instytucji współpracujacych z Placówką opiekuńczo-wychowaczą,- wspieranie rozwoju dzieci przebywających w placówce,- wspomaganie wychowawców w tworzeniu planów pomocy dziecku,- współpracowanie z pracownikiem socjalnym w zakresie pracy z rodzinami,- udzielanie wskazówek rodzicom zastepczym i adopcyjnym przy przekazywaniu dziecka,- udzielanie wsparacia rodzicom biologicznym wychowanków,- konsultowanie z wychowawcami wskazówek dla rodziców biologicznych,- wspieranie wychowawców w rozwiązywaniu bieżących problemów wychowawczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia, bardzo dobra umiejętność organizowania pracy. Inne: posiadanie obywatelstwa polskiego lub znajomość języka polskiego potwierdzone dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa umyślnie ścigane z oskarżania publicznego lub umyślne przęstępstwa skarbowe. Mile widziane: doświadczenie w poradnictwie rodzinnym- praca w instytuacjach zajmujących sie dziećmi i rodziną, umiejętność przeprowadzania badania psychologicznego metodami kwestionariuszowymi oraz zinterpretowania otrzymanych wyników, umiejętność przeprowadzenia wywiadu psychologicznego pod kątem predyspozycji osobowościowych i wychowawczych, znajomość przepisów o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, o placówkach opiekuńczo-wychowawczych, orientacja w przepisach o pomocy społecznej.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu