kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Psycholog
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6014
OBOWIĄZKI:
Czynności wykonywane w ramach oceny rodzin zastępczych i sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastepczej:- dokonywanie ocen rodzin zastepczych,- prowadzenie dokumentacji dzieci i rodzin zastepczych,- przeprowadzanie wywiadów na temat sytuacji dzieci,- sporzadzenie pisemnych opinii dotyczących rodzin zastępczych na potrzeby sądu,- prowadzenie konsultacji psychologicznych w zakresie pracy z dzieckiem i rodzina,- uczestniczenie w posiedzeniach dotyczących sytuacji dzieci,- ocena sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastepczej oraz współpraca przy dokonywaniu ocen sytuacji dzieci w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego,- współpraca z instytucjami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia, bardzo dobra umiejętność organizowania pracy, umiejętność sporządzania pism urzędowych. Mile widziane: doświadczenie w pracy z dziećmi, wiedza z zakresu pieczy zastępczej, funkcjonowania rodziny.Inne: posiadanie obywatelstwa polskiego lub znajomość języka polskiego potwierdzone dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa umyślnie ścigane z oskarżania publicznego lub umyślne przęstępstwa skarbowe.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu