kandydatów

Etat Stażysta w służbie przygotowawczej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stażysta w służbie przygotowawczej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5903
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie obsług codziennych (OC) przydzielonych pojazdów samochodowych, sprzętu silnikowego, realizowanie wyjazdów służbowych, utrzymywanie przydzielonych pojazdów samochodowych, sprzętu silnikowego w pełnej sprawności techncznej oraz dbanie o ich czystość i estetyczny wygląd, udział w niezbędnych pracach warsztatowo-konserwacyjnych przy pojazdach samochodowych i sprzęcie silnikowym, wypełnianie dokumentacji eksploatacyjnej pojazdów i sprzętu silnikowego ( okresowe karty pracy pojazdów i sprzętu), udział w szkoleniach zawodowych i ćwiczeniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B,C

Wymagania inne:

osoba ubiegająca się o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej musi spełaniać wymagania określone w art. 28 ust. 1 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o Państwowej Straży Pożarnej ( t.j.Dz.U.2021 r. poz.1940- zwanej dalej ustawą o PSP), Służbę o Państwowej Straży Pożarnej może pełnić: obywatel polski, niekarany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający w pełni praw publiczych, posiadający co najmniej wykztałcenie średnie lub średnie branżowe, posiadający zdolość fizyczną i psychiczną do spełnienia służby, ukończenie szkoły średniej, policealnej lub pomaturalnej, brak prawomocnego skazania za przestęstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe, mile widziane prawo jazdy kat. C+E, prawo jazdy kat D, doświadczeniew prowadzeniu pojadów- minimum 1 rok, udokumentowane na podstawie świadectwa pracy bądź innego dokumentu, inne kwalifikacje i uprawnienia przydatne w PSP na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu