kandydatów

Etat Kosmetyczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5849
OBOWIĄZKI:
trwałe przedłużenie lub wzmocnienie naturalnej płytki żelem, akrylem, akrylożelem, akrylem sypanym na tipsie lub formie,reperację uszkodzonych paznokci włóknem, rekonstrukcję ubytków, zniwelowanie deformacji paznokcia, rekonstrukcję paznokci obgryzionych, nowoczesne zdobienie (stemple, folie,sugar effect, imitację wężowej skórki, efekt syrenki, biżu nail, ombre, cieniowanie, paznokcie metaliczne, zdobienie natryskowe air brush, efekty 3D, farbki akrylowe, kolorowe akryle, żele, hybrydy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: dobre relacje z klientami dokładność, pasja
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy z klientami
Uprawnienia: kurs kosmetyczny manicure i pedicure

Wymagania inne:

mile widziany język ukraiński, rosyjski, białoruski, angielski, niemiecki

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu