kandydatów

Etat Serwisant - Elektryk / Elektromechanik

Firma: Aquator Systemy sp.zo.o. miejsce pracy: Chludowo

Wyłączny Dystrybutor w Polsce urządzeń dla oczyszczalni ścieków firmy
Aqseptence Group
właściciela marek
NOGGERATH i PASSAVANT
poszukuje osób na stanowisko

Serwisant - Elektryk / Elektromechanik
Miejsce pracy: Chludowo
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującej urządzenia najwyższej jakości renomowanego światowego lidera w branży (NOGGERATH i Passavant)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, premie itp
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
Opis stanowiska:
  • Serwis maszyn i urządzeń do oczyszczania ścieków
  • Montaże i rozruchy linii do oczyszczania ścieków
  • Bieżące naprawy mechaniczne oraz elektryczne maszyn
  • Udział w budowie szaf sterowania
  • Zgłaszanie zauważonych awarii oraz usterek
  • Praca w systemie 1-zmianowym
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektryka/elektromechanika
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu systemów sterowania (automatyki), pneumatyki i mechaniki maszyn mile widziana
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci - sieci, urządzenia i instalacje o napięciu 1kV będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, dokładność, terminowość
  • Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność - delegacje (tylko Polska)