kandydatów

Etat Starszy inspektor do spraw: oceny metrologicznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy inspektor do spraw: oceny metrologicznej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5770
OBOWIĄZKI:
Samodzielne przeprowadzanie prawnej konroli metrologicznej, wzorcowania i ekspertyzy przyrządów pomiarowych wg obowiązujących wymagań prawnych, norm, specyfikacji technicznych oraz procedur pomiarowych, sporządzania świadectw wzorcowania albo świadectw ekspertyzy przyrządu pomiarowego, sprawdzanie wyników pomiarów, weryfikacja obliczeń i danych na protokołach oraz świadectwach w ramach prawnej kontroli metrologicznej, wzorcowań, ekspertyz, samodzielne ocenianie zgodności wyników pomiarów z obowiązujacymi wymaganiami prawnymi, normami, specyfikacjami technicznymi, branie udziału w opracowywaniu instrukcji wzorcowania przyrządów pomiarowych, instrukcji szacowania niepewności pomiaru, a także współuczestniczy przy opracowywaniu arkuszy kalkulacyjnych wykorzystywanych do analiz wyników pomiarów, współpraca z personelem komórki organizacyjnej odpowiedzialnej za obsługę klienta w celu weryfikacji i ustalenia możliwości spełnienia wymagań klienta, dokumentacja działania zgodnie z wymaganiami wdrożonego w laboratorium systemu zarządzania w celu zapewnienia jakości wyników pomiarów oraz utrzymywania zgodności wdrożonego systemu zarządzania z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub elektronika lub elektrotechnika lub automatyka lub robotyka lub pokrewne), doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata w wykonywaniu pomiarów, przeszkolenie metrologiczne ogólne i specjalistyczne w zakresie wykonywanych pomiarów, znajomość ustawy Prawo o miarach, Kodeksu postępowania administracyjnego, znajomość dokumentów normatywnych oraz zagadnień systemu zarządzania w laboratorium wzorcującym, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne lub elektronika lub elektrotechnika lub automatyka lub robotyka lub pokrewne) lub wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk ścisłych, uprawnienia na stanowisku pracy do eksploatacji w zakresie obsługi i kontrolno- pomiarowym dla następujących urządzeń, instalacji i sieci Grupy 1:instalacje elektroenergetyczne do 6 kV, aparatura kontrolno-pomiarowa w zakresie pomiarów elektrycznych: energii, mocy, prądu, napięcia, impedancji, rezystancji na stanowiskach do 6 kV., język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji i literatury fachowej, po umowie na czas określony druga umowa na czas nieokreślony, praca w godzonach 07:00-15:00

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 454,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu