kandydatów

Etat Animator kultury

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Animator kultury
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5714
OBOWIĄZKI:
-współudział w planowaniu i realizacji zamierzeń kulturalnych, oświatowych, turystyczno-krajoznawczych i rekreacyjnych;- udział w tworzeniu oraz bezpośrednim kierowaniu pracą kół zainteresowań;- współuczestniczenie w amatorskim ruchu artystycznym- promowanie dorobku artystycznego w środowisku wojskowym i lokalnej społeczności poprzez organizację wystaw, prelekcji itp.-współudział w dokumentowaniu fotograficzno-filmowym organizowanych przedsięwzięć;- udział w prowadzeniu kroniki Centrum i Klubu;-współuczestniczenie w organizacji i nagłośnieniu uroczystości państwowych, wojskowych, patriotycznych, patriotyczno-religijnych i religijnych;-współorganizowanie przedsięwzięć o chrakterze kulturalno-oświatowym w Klubie (m.in.: konkursów, przeglądów, wystaw, świąt Centrum, zabezpieczania czasu wolnego żołnierzy, pracowników wojska i ich rodzin);-opracowywanie scenariuszy imprez organizowanych w Klubie;-organizowanie wystaw malarstwa, rzeźby, i sztuk uzytkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Doświadczenie mile widziane

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie+ roczne doświadczenie lub wyższe. Doświadczenie pracy w działalności artystycznej i kulturalnej. Preferowane ukończone kursy animatora kultury i wychowawcy wypoczynku, znajomość programu Word, PhotoShop, CorelDraw. Dodatkowo: kreatywność, komunikatywność, dokładność.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu