kandydatów

Etat Geodeta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Geodeta
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5681
OBOWIĄZKI:
sporządzanie dokumentacji geodezyjno-prawnej związanej w szczególności: z podziałami, rozgraniczeniami lub wznawianiem granic nieruchomości, wykonywanie zleconych, przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, wojewódzkie samorządowe jednostki organizacyjne lub Departamenty, innych prac geodezyjnych i kartograficznych, urządzeniowo-rolnych w zakresie, między innymi: opracowywania dokumentacji geodezyjno-urządzeniowo-rolnej, wykonywania prac scaleniowo-wymiennych, opracowania dokumentacji geodezyjno-prawnej dla potrzeb inwestycji, remontów i konserwacji budynków i budowli oraz inwentaryzacji dróg i regulacji stanów prawnych nieruchomości zajętych pod drogi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Szczegóły oferty wraz z wymaganymi dokumentami oraz informacją odnośnie składania ofert zamieszczone zostały na stronie www.wzgik.pl w zakładce Praca - Ogłoszenie nr 6/2021.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu