kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Plewiska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Plewiska
Numer: StPr/21/5205
OBOWIĄZKI:

utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku. Jest to sprzątanie obejścia jak: parking, hala produkcyjna, magazyny, korytarze oraz inne pomieszczenia gospodarcze (pomieszczenia socjalne sprzątane są przez firmę zewnętrzną). Prace ogrodowe - koszenie trawników, grabienie suchych liści, podcinanie krzewów i drzewek, a zimą - odśnieżanie, usuwanie oblodzenia i posypywanie ich piaskiem lub solą. W budynku – pracownik gospodarczy zajmuje się konserwacją i utrzymaniem dobrego stanu technicznego np może być to montaż lub naprawa zamków, wymiana przepalonych żarówek, naprawa urządzeń sanitarnych, montaż regałów, wykonywanie drobnych prac malarskich, naprawa płotu, załadunek auta dostawczego, przygotowanie palet itp. Drobne prace ślusarskie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność suwmiarki
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Wymagania inne:

Pełen etat lub część, lub zlecenie wg potrzeb, umowa próbna 3 m-e lub zlecenie wg uzgodnień.

Miejsce pracy:

Plewiska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu