kandydatów

Etat Podinspektor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Podinspektor
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5629
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie kontroli na miejscu mających na celu sprawdzenie stopnia wykorzystania środków w ramach WRPO 2014-2020,przeprowadzenie kontroli 100% wydatków w ramach projektów realizowanych przez podmioty znajdujące się w rejestrze podmiotów wątpliwych w ramach WRPO 2014-2020, opracowywanie informacji pokontrolnych, wykrywanie nieprawidłowości w realizacji projektów, wprowadzanie danych do SL2014 w przypadku WRPO 2014-2020,stosowanie się do obowiązujących wzorów formularzy i dokumentów, udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje, samokształcenie, przekazywanie pozyskanych informacji pozostałym pracownikom,analiza specjalistycznej literatury i rozwijanie metod pracy, stosowanie aktualnych Instrukcji Wykonawczych Instytucji Pośredniczącej, wykonywanie innych zadań zleconych przez Zastępcę Kierownika Wydziału lub Kierownika Wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętności interpersonalne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku związanym z kontrolą projektów unijnych. Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej. Oczekiwania mile widziane: wiedza z zakresu kontroli, finansów i prawa.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu