Etat Osoba wykonująca proste czynności pomocnicze na produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Mosina

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Osoba wykonująca proste czynności pomocnicze na produkcji
Miejsce pracy: Mosina
Numer: StPr/21/5529
OBOWIĄZKI:
Ręczne prace manualne, kontrola jakości wyrobów, przenoszenie, podawanie elementów do maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Obsługa maszyn typu Bobst, Hexo domino.Brak przeciwskazań do pracy stojącej do 8 h, dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej również w weekendy. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca na 3 zmiany: 6-14,14-22,22-6

Miejsce pracy:

Mosina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu