kandydatów

Etat Stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stażysta
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5412
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie księgowania operacji finansowych w układzie syntetycznym i analitycznym zgodnie z klasyfikacją wydatków budżetowych i kosztowych, sprawdzanie prawidłowości zakwalifikowania poszczególnych wydatków i kosztów, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata

Wymagania inne:

Osoba ubiegająca sie o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej musi spełniać wymagania określone w art. 28 ust. 1 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991r. o Państwowej Straży Pożarnej (t.j. Dz.U. 2020r. poz. 1123 ze zm. - zwanej dalej ustawą o PSP). Służbę w Państwowej Straży Pożarnej może pełnić : obywatel polski, niekarany za przestępstwo lub przestepstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby. Wykształcenie wyższe, posiadanie co najmniej dwuletniej praktyki księgowej w jednostkach organizacyjnych PSP (udokumentowane zaświadczeniem z jednostki PSP) Wymagania preferowane- znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, znajomość zasad dekretacji dokumentów, znajomość obsługi programów księgowych, znajomość rozliczeń dofinansowań.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu