kandydatów

Etat Doradca klienta w salonie mebli poznań

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Doradca klienta w salonie mebli poznań
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5352
OBOWIĄZKI:
- profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w zakresie mebli oraz sprzętów AGD- przyjmowanie zamówień od klientów oraz opieka nad przebiegiem ich realizacji- dbałość o zapewnienie wysokiego standardu obsługi- wykonywanie ofert handlowych- aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: motywacja do pracy
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: ABC OBSŁUGI KLIENTA
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

znajomość technik sprzedaży; doświadczenie w sprzedaży mebli i/lub wyposażenia wnętrz; mile widziane doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem i/lub wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz mieszkalnych; praca na terenie centrum handlowego na dwie zmiany w godzinach 10-20; pracodawca oferuje: - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników-podstawa plus premia od sprzedaży, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,- niezbędne narzędzia pracy, - przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu