kandydatów

Etat Kasjer-sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Luboń

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Luboń
Numer: StPr/21/5330
OBOWIĄZKI:
Sprzedaje produkty oferowane w punktach sprzedaży drobnodetalicznej (w kioskach i na targowiskach), detalicznej (sklepach, hipermarketach) oraz hurtowej (w hurtowniach); obsługuje nabywców bezpośrednio (w handlu metodą tradycyjną) lub pośrednio (w handlu metodą samoobsługową i preselekcji).organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty; przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowanie; dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży; obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych; rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty; sprawdzanie dowodu tożsamości w przypadku sprzedaży alkoholu i papierosów młodym osobom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość j. ukraińskiego/rosyjskiego na poziomie C2. Praca na dwie zmiany 6-14, 14-22

Miejsce pracy:

Luboń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu