kandydatów

Etat Doradca zawodowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Doradca zawodowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5324
OBOWIĄZKI:
badanie i diagnozowanie lokalnego rynku pracy pod względem potrzeb edukacyjno zawodowych, pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów, badanie preferencji zawodowych, analiza mocnych i słabych stron klientów, udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia, udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy, w tym prowadzenie zajęć z zakresu przedsiębiorczości i promowania samozatrudnienia, opracowywanie rocznego planu pracy jednostki w zakresie realizacji zadań, dbanie o promocję usług wśród klientów, rozpowszechnianie informacji o prowadzonych działaniach na lokalnym rynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe ze specjalnością doradztwo bądź poradnictwo zawodowe lub ukończone specjalistyczne studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego, socjologii, psychologii, pedagogiki, pedagogiki pracy. Doświadczenie zawodowe doświadczenie w prowadzeniu warsztatów grupowych i porad indywidualnych z doradztwa zawodowego. Umiejętność prowadzenia samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych; bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i internetu.Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu