kandydatów

Etat Dokumentalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Kórnik

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Dokumentalista
Miejsce pracy: Kórnik
Numer: StPr/21/5303
OBOWIĄZKI:
gromadzenie i ewidencjonowanie zbiorów bibliotecznych, opracowanie zbiorów i katalogowanie w systemie Horizon, udostępnianie tradycyjne własnych zbiorów biblioteki, realizowanie wypożyczeń międzybibliotecznych, organizowanie dostępu do elektronicznych zasobówliteratury naukowej, sprawozdawczość i okresowa kontrola stanu zbiorów (inwentaryzacja, selekcja)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie (bibliotekoznawstwo lub pokrewne), doświadczenie w pracy biblioteki, znajomość przepisów prawnych obowiązujących w działalności biblioteki, umiejętność obsługi programów stosowanych w pracy biblioteki, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy:

Kórnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu