kandydatów

Etat Kasjer sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kasjer sprzedawca
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Numer: StPr/21/5264
OBOWIĄZKI:
bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych, zwłaszcza ukraińsko i rosyjsko języcznych, rozkładanie towarów na półkach, prace organizacyjne i porządkowe, zamawianie, odbiór i przyjęcie towarów w systemie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kurs obsługi programów magazynowych z fakturowaniem i modułem kasy fiskalnej
Uprawnienia: dokładność, zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na cel, dobra ogranizacja pracy własnej, terminowość
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Wymagania inne:

praca na dwie zmiany w godzinach 6-23, mile widziana znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Tarnowo Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu