kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5170
OBOWIĄZKI:
prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy, prowadzenie całości dokumentacji pracowniczej od przyjęcia do zwolnienia, zgłaszanie, rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników i wychowanków do ZUS, przygotowywanie umów o pracę, cywilnoprawnych oraz sporządzanie świadectw pracy, sporządzanie rozliczeń umożliwiających prawidłowe odprowadzenie składek ZUS i ubezp. zdrowotnego, sporządzanie zaświadczeń dot. zatrudnienia, wynagrodzeń i odprowadzonych składek ZUS, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych, przygotowywanie i wykonywanie przelewów płacowych, bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników, w tym przestrzeganie zaleceń lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę nad pracownikami, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS, PFRON, przygotowywanie zestawień umożliwiających sporządzanie sprawozdań, sporządzanie informacji o przychodach pracowników i wysokości odprowadzonych składek do ZUS i Urzędu Skarbowego, rozliczanie ZFŚS,wsparcie procesów, rekrutacyjnych,wprowadzanie danych do systemu SIO, archiwizowanie i zabezpieczanie dokumentów płacowych i kadrowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
Uprawnienia: kadry-płace

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne lub pokrewne, praktyka zawodowa: pracy 5 lat wykształcenia średniego, 2 lata- w przypadku wykształcenia wyższego, bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, karty nauczyciela, ubezpieczeń społecznych i podatkowych oraz naliczania list płac. Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Progman oraz Płatnik.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu