kandydatów

Etat Concierge

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5662653, z dnia 2021-09-24

Dynamicznie rozwijająca się firma.

Hotel to pięciogwiazdkowe miasto w mieście, które łączy w sobie najwyższą jakość obsługi, komfort i atmosferę.

Zespół tworzy grono pasjonatów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Concierge

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi,
  • realizowanie i wychodzenie naprzeciw potrzebom gości,
  • pomaganie gościom z bagażami, zamawianie taksówek, dostarczanie dodatkowego wyposażenia do pokojów na życzenie gościa,
  • odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom lub łączenie telefonów do innych działów,
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,
  • organizacja atrakcji, dodatkowych usług dla gości,

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na zawsze najlepszą jakość obsługi,
  • naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,
  • samodzielność, umiejętność szybkiej pracy w warunkach podwyższonego stresu,
  • zainteresowanie branżą usług/hotelarstwa
  • praca w systemie zmianowym,

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy dostosowany do preferencji,
  • pracę w zespole Pasjonatów branży hotelarskiej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • członkostwo Multisport.