kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: P&S Logistyka Sp.zo.o miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5620335, z dnia 2021-09-22

P@S Logistyka

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych
  • Księgowanie faktur sprzedaży krajowej i zagranicznej
  • Księgowanie faktur kosztowych krajowych oraz zagranicznych
  • Uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz kontrahentami
  • Analiza zapisów i sald kont księgowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku, Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • BARDZO DOBRA OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFFICE (WORD, EXCEL)
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku min 6 mies.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nieformalny dress code
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku