kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy - branża TSL

Firma: euro-solution sp z o.o. miejsce pracy: Suchy Las

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym.
Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - branża TSL
Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania
Opis stanowiska:
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku TSL,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze transportu - warunek konieczny,
  • silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, auto służbowe,
  • pracę w stabilnej firmie w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy/szkolenia).