kandydatów

Etat Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

Firma: DROKAN S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5623776, z dnia 2021-09-17

DROKAN S.A.  poszukuje:

Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, w szczególności koparki, koparko-ładowarki, spycharki – moc silnika do 220 kW, równiarki, walca oraz ciągnika rolniczego z rozsypywaczem cementu,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn,
  • wykonywanie innych prac drogowych,
  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Wymagania

  • uprawnienia operatora maszyn budowlanych i drogowych,
  • doświadczenie,
  • znajomość zagadnień bhp,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • najnowsze maszyny budowlane (fabrycznie nowe),
  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),
  • pracę w firmie z polskim kapitałem działającej na rynku od 1995 roku,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.