kandydatów

Etat Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Poznań

Pracownik ds. administracyjno-biurowych
Miejsce pracy: Poznań

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie sekretariatu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej,
  • Redagowanie pism, drukowanie, kopiowanie,
  • Reprezentowanie firmy
  • Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy),
  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów,
  • Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych
  • Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.
  • Wsparcie kierownictwa i dyrekcji firmy
  • Organizowanie spotkań z pracownikami, klientami i dostawcami w zakresie zapewnienia miejsca i cateringu
  • Umawianie spotkań, nadzór nad kalendarzami
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Sporządzanie raportów i prezentacji
  • Pozostałe zadania związane z prowadzeniem biura
  • Dbałość o porządek w biurze i w lokalizacji
Wymagania:
  • dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • asertywność,
  • znajomość kwestii finansowych,
Oferujemy:
  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój osobisty
  • praca od poniedziałku do piątku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne