kandydatów

Etat Recruitment Specialist (Interal HR)

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o miejsce pracy: Poznań

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Recruitment Specialist (Interal HR)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0049028
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska finansowe/ hrowe/ IT/ marketingowe
  • Selekcjonowanie najlepszych kandydatur (telefoniczna weryfikacja)
  • Przygotowywanie rekomendacji oraz raportów
  • Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z kandydatami- bez względu na decyzję, zawsze należy im się wyczerpująca odpowiedź
Oczekiwania:
  • Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobrze mówisz w języku angielskim (min. B2/C1)- będziesz się nim posługiwać w kontakcie z kandydatami, jak i wewnątrz firmy
  • Umiesz efektywnie zarządzać swoim czasem i nie straszne Ci dynamiczne środowisko pracy
  • Znasz narzędzia i metody rekrutacyjne, i nie zawahasz się ich użyć
  • Sprawnie poruszasz się w social mediach- Facebook już dawno przestał być tylko dla przyjaciół, a powiadomienia z Linked In’a to najbardziej oczekiwane wiadomości
  • Nie masz barier komunikacyjnych- rozmowa z obcokrajowcem to dla ciebie sama przyjemność
Oferta:
  • Zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • Będziesz pracować w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku pracy
  • Otrzymasz od nas pakiet benefitów oraz pakiet szkoleń,
  • A Biuro? Biuro w Twoim domowym zaciszu

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl