kandydatów

Etat Senior JAVA developer - Kierownik Zespołu

Firma: KALASOFT Systemy Informatyczne miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5586660, z dnia 2021-09-13

KALASOFT Sp. z o.o. to lider na rynku zintegrowanych systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie uczelniami wyższymi w Polsce. Naszym Klientom i Kontrahentom stawiamy do dyspozycji kompetencje całego zespołu poparte ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji.

W związku z nieustającym rozwojem naszej firmy, realizacją nowych, ciekawych projektów, poszukujemy

kandydatki/kandydata na stanowisko:

Senior JAVA developer - Kierownik Zespołu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Do zadań kierownika zespołu będzie należało:

  • zarządzanie zespołem programistów,
  • współpraca z biznesem,
  • opracowanie nowych koncepcji rozwiązań,
  • rozwiązywanie problemów w zespole,
  • zapewnienie ciągłości operacyjnej rozwoju i utrzymania,
  • nadzór nad rozwojem oprogramowania.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 4 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość zagadnień z inżynierii wytwarzania oprogramowania,
  • java, Spring, Hibernate, Maven, Ant, Gitlab, Rest/Soap, NodeJS (Angular),
  • wysokie kompetencje miękkie,
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w realizację przydzielonych zadań.

Oferujemy

Oferowane benefity:

  • chilloutroom
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie
  • pakiet zdrowotny
  • szkolenia
  • napoje
  • pokój gier
  • imprezy integracyjne
  • brak dress code

Specyfika Pracy:

  • elastyczne godziny
  • biuro czynne od 7-17