kandydatów

Etat Inżynier przygotowania i realizacji inwestycji

Firma: H2optim Sp. z o.o.Sp.K. miejsce pracy: Poznań

H2Optim Sp. z o.o.Sp.K dynamicznie rozwijająca się firma z branży uzdatniania wody zatrudni osobę na stanowisko:

Inżynier przygotowania i realizacji inwestycji
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:
  • planowanie i koordynacja inwestycji przemysłowych
  • analiza i tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami
  • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów prowadzonej inwestycji
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z harmonogramem
  • współpraca z Inwestorem i Kierownikiem Kontraktu
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek inżynieria środowiska)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość programu kosztorysowania - mile widziana
  • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Kierownika Budowy bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej – mile widziane
  • Prawa jazdy kat. B
FIRMA OFERUJE:
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo atrakcyjne zarobki
  • karta MultiSport
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą,
  • nowoczesne biuro,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe).
  • możliwość rozwoju zawodowego
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do H2Optim Sp. z o.o.Sp.K. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.