kandydatów

Etat Konsultant ds. sprzedaży

Firma: Ecco Holiday miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5563167, z dnia 2021-09-09

Ecco Holiday jest jednym z czołowych polskich touroperatorów. Od kilkunastu lat organizujemy wszelkie rodzaje wyjazdów – od wypoczynku w znanych kurortach po aktywne zwiedzanie najbardziej odległych zakątków świata.

Konsultant ds. sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa infolinii sprzedażowej (głównie rozmowy przychodzące) oraz poczty mailowej

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe kierunkowe mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows, MS Word/Excel, poczta elektroniczna
  • gotowość do szkoleń i sporadycznych wyjazdów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie turystyką
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na pełny etat, praca również w weekendy

Oferujemy

  • przedmiotowe szkolenie
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wyjazdy zagraniczne w ramach study-tour
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • ubezpieczenie grupowe