kandydatów

Etat Koordynator konserwacji wynajmowanych nieruchomości

Firma: Redmond Development Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5529665, z dnia 2021-09-08

Grupa Redmond Development jest obecna na polskim rynku od 2008 r. Specjalizujemy się przede wszystkim w nieruchomościach komercyjnych.

Koordynator konserwacji wynajmowanych nieruchomości

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Zakres współpracy:

  • Uzyskiwanie wycen prac konserwacyjnych od podwykonawców
  • Negocjowanie cen
  • Koordynacja prac konserwacyjnych: organizowanie dojazdów z najemcami i nadzorowanie prac

Wymagania

  • B2B – współpracujemy tylko z zarejestrowanymi podmiotami gospodarczymi
  • mobilność

Oferujemy

  • Około 5 godzin miesięcznie

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o podanie oczekiwanej stawki godzinowej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 224