kandydatów

Etat Prawnik w Departamencie Prawnym

Firma: neoBANK miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku w Poznaniu.

Prawnik w Departamencie Prawnym
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Świadczenie pomocy prawnej (porad i konsultacji prawnych) klientowi wewnętrznemu.
  • Sporządzanie projektów umów i regulaminów oraz aktualizacja dotychczasowych wzorców umownych stosowanych w całym obszarze działalności gospodarczej Banku celem zapewnienia korelacji z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami biznesowymi.
  • Sporządzanie projektów pism w sprawach indywidualnych.
  • Proponowanie możliwych sposobów implementacji zmieniających się przepisów prawa do praktyki bankowej z uwzględnieniem celów biznesowych Banku.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe prawnicze – warunek konieczny.
  • Znajomość aktualnych przepisów oraz orzecznictwa z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, bankowego.
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją.
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze finansowym.
  • Uprawnienia Radcy Prawnego i/lub Doradcy Podatkowego.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Udział w Programie nauki języków obcych.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.