kandydatów

Etat Analityk sprzedażowy ds. dużych przedsiębiorstw

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Poznań

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Analityk sprzedażowy ds. dużych przedsiębiorstw

miejsce pracy: Poznań, Nr ref.: KZ/073/0821

Szukasz możliwości dalszego rozwoju w analizie finansowej? Masz doświadczenie w ocenie sytuacji finansowej przedsiębiorstw? Świetnie - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jakie będą Twoje zadania?

  • ocena aktualnej i prognozowanej sytuacji finansowej przedsiębiorstw w oparciu o narzędzia analizy finansowej, w tym ocena wniosków dotyczących produktów ryzyka,
  • przygotowanie umów dotyczących produktów ryzyka oraz umów zabezpieczeń,
  • bieżąca obsługa zleceń dotyczących uruchomienia/wystawienia i spłaty produktów ryzyka,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi poprzez udział w spotkaniach z klientem wraz z doradcą oraz bieżący kontakt,
  • rejestrowanie i administrowanie procesem decyzyjnym dotyczącym limitów kredytowych w aplikacji System Kredytowy i innych aplikacjach,
  • monitorowanie ryzyka kredytowego, w tym zabezpieczeń i sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych.

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • doświadczenie w zakresie oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw,
  • umiejętność przygotowywania umów kredytowych, umów zabezpieczeń, pism do klientów wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami, na podstawie decyzji kredytowych
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wiedza z zakresu analizy finansowej, prawnych zabezpieczeń kredytów, oceny opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa bankowego i produktów bankowych (szczególnie produktów ryzyka),
  • umiejętność syntezy i wyciągania wniosków, swoboda precyzowania wniosków, umiejętności prezentacyjne,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut),
  • praktyczna znajomość MS Office.

forma współpracy: umowa o pracę na zastępstwo (ok. 10 miesięcy)
lokalizacja: Poznań, ul. Roosevelta

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj i dołącz do nas :)

Na Twoje zgłoszenie czekamy maksymalnie do 19 września.