kandydatów

Etat Specjalista ds. rezerwacji przepraw promowych

Firma: euro-solution sp z o.o. miejsce pracy: Suchy Las

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. rezerwacji przepraw promowych
Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania

Zadania:
  • Kompleksowa obsługa rezerwacji promowych
  • Pozyskiwanie klientów i składanie ofert handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Współpraca z armatorami promowymi
  • Wystawianie faktur za wykonane usługi
  • Aktywna współpraca z działem spedycji drogowej i innymi działami
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość MS Office
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość specyfiki rezerwacji promowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Kompleksowe szkolenie stanowiskowe pozwalające na samodzielną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym zespole