kandydatów

Etat Szef Cukierni

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5475167, z dnia 2021-08-27

Cukiernia i lodziarnia kusi zapachem świeżo wypalanej kawy oraz smakiem rzemieślniczych lodów i autorskich słodkości. Kawiarnia Cappuccina w Poznaniu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Szef Cukierni

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór nad terminową realizacją produkcji, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi
  • zarządzanie zespołem (grafik personelu i produkcji, rozliczanie z produkcji i godzin, utrzymywanie dyscypliny, szkolenie)
  • opracowywanie receptur oraz analiza Food Cost’u
  • kreatywność i chęć rozwoju
  • kontrola stanu zużycia materiałów
  • kontrola efektywności pracowników
  • nadzorowanie kontaktów z dostawcami

Praca w Poznaniu / woj. wielkopolskie - zapewniamy wsparcie w relokacji

Wymagania

  • chęci do działania i nastawienie na osiąganie celów
  • umiejętność zarządzania zespołem i planowania pracy
  • umiejętność rozliczania z rezultatów
  • umiejętność budowania zespołu
  • jasna komunikacja z osobami na różnych szczeblach organizacji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w zakresie powierzonego obszaru
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport