kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Zakupów

Firma: IBF Graphica S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5405456, z dnia 2021-08-18

Lider na polskim rynku materiałów poligraficznych poszukuje osoby do pracy w oparciu o umowę na zastępstwo (okres 1 roku z możliwością przedłużenia) na stanowisku :

Asystent / Asystentka Działu Zakupów

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie zleceń spedycyjnych
  • Monitorowanie dostaw w drodze
  • Prowadzenie kalendarza rozładunków
  • Przyjmowanie dostaw w systemie ERP (Comarch Optima)
  • Kontakt z przewoźnikami / spedytorami
  • Kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Ścisła współpraca ze specjalistami Działu Zakupów oraz pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)
  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym / logistyce będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe (ekonomia / logistyka)
  • Zdolności analityczne
  • Wysoka dbałość o szczegóły, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemów ERP

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • Pakiet medyczny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pracę w miłej atmosferze i nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Poznaniu