kandydatów

Etat Administrator Systemów Komputerowych

Firma: PHU JTC JACEK TRZECIAK miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5390612, z dnia 2021-08-16

Już od 1993 r. firma JTC dostarcza nowoczesne rozwiązania IT polskim przedsiębiorcom.

Zaczynaliśmy skromnie. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą sprzętu komputerowego, jednak już po roku zaoferowaliśmy outsourcing usług informatycznych. Nowatorska usługa, którą realizowaliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce, szybko zyskała popularność i stała się naszą specjalnością.

Aby poszerzyć zakres i jakość naszych usług, zdobyliśmy autoryzacje wiodących producentów sprzętu, oprogramowania i okablowania strukturalnego. Szybki rozwój umożliwił nam realizację dużych zamówień publicznych. Dziś z dumą prezentujemy referencje od setek klientów z sektora prywatnego i państwowego.

Administrator Systemów Komputerowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Opieka nad sprzętem IT - diagnozowanie uszkodzeń i ewentualna naprawa,
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT,
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów IT oraz sieci komputerowej,
  • Konfiguracja systemów operacyjnych Windows,
  • Inwentaryzacja oprogramowania i sprzętu IT.

Wymagania

  • Znajomość administracji systemami Windows,
  • Znajomość zagadnień LAN/WAN/WLAN, AD, DHCP, DNS, Hyper-V, Vmware, SQL,
  • Umiejętność diagnozowania i rozumienie zagadnień związanych z rozwiązywaniem problemów,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w zespole z dużym doświadczeniem,
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-08-2021
Wyświetleń: 275