kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Social Media

Firma: Ceneo.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Starszy Specjalista ds. Social Media
Miejsce pracy: Poznań

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.
W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w marketingu, w tym 3 lata w obszarze social media. Mile widziany 1 rok doświadczenia w branży e-commerce
  • Praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media oraz prowadzeniu kampanii PPC
  • Znajomości zaawansowanych funkcji Facebooka (business manager, tworzenie reklam i ich analiza)
  • Praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media
  • Udokumentowanych sukcesów w prowadzeniu profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze
  • Znajomości narzędzi SoTrender, Brand24, SentiOne, Google Analytics
  • Nieszablonowego myślenia, innowacyjności i inicjatywy, trzymania ręki na pulsie social media
  • Znajomości zasad RTM wraz z umiejętnościami ich wykorzystania
  • Szeroko rozumianych „kompetencji kulturowych"
  • Znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji
  • Lekkiego pióra i umiejętności tworzenia angażujących treści
Zadania:
  • Współtworzenie strategii mediów społecznościowych drugiego ecommerce w Polsce – tutaj masz szansę zrealizować wszystkie odjechane pomysły
  • Działania organiczne i płatne w mediach społecznościowych – zrobisz z nami szum w sieci, ale też efektywnie wydasz środki na promocję
  • Analizowanie i raportowanie swoich działań – lubimy chwalić się swoimi sukcesami
  • Wsparcie działu performance w pozyskaniu ruchu dla serwisów Grupy Ceneo.pl – obsługujemy nie tylko Ceneo.pl, ale też inne serwisy. Świetna okazja, żeby połączyć zainteresowania z pracą
  • Udział w akcjach marketingowych firmy od briefu do raportu – jest wiele obszarów, gdzie wykorzystasz swoje pomysły
W zamian Ceneo zaoferuje Ci:
  • Elastyczne godziny pracy w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu lub pracę zdalną
  • Udział w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dodatkowe benefity w postaci kart: multisport, restauracyjnej i wiele innych
  • Nieformalną atmosferę w pracy. U nas Ty wybierasz jaki strój na siebie ubierasz
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki
  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)
  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa
Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku, z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.