kandydatów

Etat Pracownik socjalny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Kaźmierz

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Kaźmierz
Numer: StPr/21/0496
OBOWIĄZKI:
- praca z klientem również praca w terenie, Pracownikiem socjalnym może btyć osoba , która posiada uprawnienia do wykonywania prac. socjalnego okr. w art. 116 ust. o pom. społ. posiadajaca nizej wymienione kwalifikacje:wykształcenie wyższe;dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub dyplom ukończenia studiów na kierunku praca socjalna lub dyplom ukończenia do 31.12.2013r studiów wyższych o specjalności przygot. do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, ped. socjalna, politologia, polit. społ.,psychologia, socjol., lub nauki o rodzinie.Ponadto: posiadanie obywatelstwa UE,pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, tj. osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyslne przestępstwo ścigana z oskarżenia publicznego lub umyślne przesępstwo skarbowe. Stan zdrowia pozwalający na ztrudnienie na określonym stanowisku.Wymagania dodatkowe:- umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów prawa z zakresu wymaganych ustaw: o pomocy społ., KPA, o ochronie zdrowia psych., o przeciwdz. przemocy., o świadczeniach opieki zdrow., o wychow. w trzeżw. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, i innych.Umiejętność prowadzenia pracy socjalnej z klientem( w szczeg. z trudnym, umiej. pracy w oparciu o zasady etyki zawodowej, sprawna praca w systemach informatycznychWYMAGANE DOKUMENTY:--CV,- LIST MOTYWACYJNY,KSEROKOPIE DOK. POTW. WYKSZT. I UPRAWNIENIA ZAWODOWE,OŚWIADCZENIE KANDYDATA O POSIADANIU PEŁNEJ ZDOLNOŚCI DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH ORAZ KORZYSTANIU Z PEŁNI PRAW PUBLICZNYCH I O BRAKU SKAZANIA PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU ZA UMYŚLNE PRZESTĘPSTWO ŚCIGANE Z OSKARŻENIAPUBL. ORAZ UMYŚLNE PRZESTĘPSTWO SKARBOWE - PO ZATRUD. KONIECZNY ORYG., OŚW. O O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROW. DO ZATRUD. NA WW. STANOWISKU, W PRZYPADKU OSÓB NIEPOSIADAJĄCYCH OBYWAT. POLSKIEGO DOKUMENT POTW. ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO, OŚWIADCZENIE WYRAŻAJĄCE ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, KIEROWNIK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO KONTAKTU Z OSOBAMI SPEŁNIAJĄCYMI NAJWYŻSZE WYMAGANIABRAK PODPISU NA OŚWIADCZENIACH, CV, LIŚCIE MOTYWACYJNYM I KKWESTIONARIUSZU BĘDZIE UZNANY ZA BRAK SPEŁNIENIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: praca socjalna
Uprawnienia: własny samochód
Uprawnienia: praca przed monitorem do 4 godzin dziennie
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: samodyscyplina, odpowiedzialność, rzetelność, obowiązkowość
Uprawnienia: zaangażowanie, kreatywność
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kaźmierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach