kandydatów

Etat Asystent rodziny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Kaźmierz

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Asystent rodziny
Miejsce pracy: Kaźmierz
Numer: StPr/21/0493
OBOWIĄZKI:
Praca z rodziną na terenie gminy Kaźmierz.w miejscu jej zamieszkania, w miejscu wskazanym przez rodzinę lub w siedzibie GOPS-u w Każmierzu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B oraz auto do dyspozycji
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku
Uprawnienia: wyższe np. pedagogika, psychol.,socjol., nauki o rodzinie lub praca socjalna, lub wyższe dowolnym kierunku uzupełn. szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i min. roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyp. obejmuj. zakres progr. szkolenia określony na podst. art.12 ust. 3 ust. o pom. społ. i udok. co najmn. roczny staż pr. z dziećmi lub z rodz. lub średnie i szkol. z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udok. 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodz.
Uprawnienia: praca przed monitorem do 4 godzin dziennie

Miejsce pracy:

Kaźmierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach