kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o. miejsce pracy: Mosina

Ogłoszenie numer: 5229731, z dnia 2021-07-23

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Mosina

Opis stanowiska

  • proste czynności pomocnicze,
  • utrzymanie czystości wokół budynków,
  • pielęgnacją trawników czy kwiatów,
  • pomoc przy prostych pracach naprawczych.

Wymagania

  • dostępność na 2 miesiące,
  • skończone 18 lat,
  • chęć do pracy, zdolność fizyczna,
  • dokładność, rzetelność, mile widziane doświadczenie np. w koszeniu trawy, obsłudze wkrętarki itp.

Oferujemy

  • praca jednozmianowa na 1/2 etatu,
  • umowa zlecenie,
  • dobra stawka 20 zł netto/h,
  • miła atmosfera, najczęściej praca na zewnątrz.