kandydatów

Etat Customer Service (Opiekun Klienta) na rynek niemiecki

Firma: Printxl Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Języki obce są Twoją pasją i chcesz ich używać na co dzień? Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na klientów, a w swojej pracy stawiasz na budowanie relacji? Zawsze marzyłeś o pracy w dynamicznym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym?
Szukasz pracy w której będziesz rozwijał się razem z firmą?
Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!!!
Dołącz do naszego zespołu jako:

Customer Service (Opiekun Klienta) na rynek niemiecki
Miejsce pracy: Poznań
ZADANIA I OBOWIĄZKI:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów na rynkach niemiecko-języcznych;
  • wprowadzanie i weryfikacja zleceń w systemie, wysyłanie potwierdzeń do zleceń;
  • rozwijanie bazy klientów na rynku niemieckim;
  • aktywne promowanie oferowanych produktów;
  • kontrola płatności obsługiwanych kontrahentów;
  • rzetelność w wykonywanych czynnościach;
  • współpraca z działem produkcji, księgowości i logistyki na potrzeby realizacji zleceń.
WYMAGANIA I KOMPETENCJE:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego potrzebna do obsługi klientów niemieckojęzycznych;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży / obsłudze klienta;
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętności organizacyjne, sprawna obsługa komputera (z pakietem MS Office włącznie);
  • sumienność, dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista i uprzejmość wobec klientów;
  • chęć ciągłego podnoszenie swoich kwalifikacji.
CO OFERUJEMY?
  • ciekawą pracę (z umową na pełen etat) w prężnie działającej firmie, gwarantującą rozwój interpersonalny i zawodowy;
  • niezbędne szkolenia, abyś mógł podnosić swoje kwalifikacje;
  • miłą atmosferę na którą stawiamy każdego dnia, w zespole ludzi którzy chcą osiągnąć sukces;
  • sprzęt niezbędny do pracy
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport po okresie próbnym;
  • ciągły kontakt z językami obcymi, dzięki czemu będziesz mógł przenosić ich znajomość na wyższy poziom.